ROOSTER  2020 – 2021
Studio 1 DANS Studio 2
Maandag       Maandag    
15.30 – 16.15 ADV 1 & 2 Merle Popp   16.00 – 17.00 Afro groep 7 & 8 Danime Mvambanu
16.15 – 17.00 Klassiek groep 3 Merle Popp   17.00 – 18.00 Afro Voortgezet Onderwijs Danime Mvambanu
17.45 – 18.45 Hip Hop V.O. Jason Mercera        
18.45 – 19.45 Jazz Advanced Danny Boom        
19.45 – 21.00 Klassiek Interm/Advanced Danny Boom        
21.00 – 22.00 Latin Fusion 16+ & Volwassenen Brandon Bos        
             
           
Dinsdag       Dinsdag    
        16.00 – 17.00 Modern Academy Class 2 Brandon Bos
17.00 – 18.00 Klassiek Academy Class 2 Konstantina Strantzali   17.00 – 18.00 Modern Academy Class 3 Brandon Bos
18.00 – 19.00 Klassiek Academy Class 3 Konstantina Strantzali   18.00 – 19.00 Modern Academy Class 4 Brandon Bos
19.00 – 20.00 Klassiek Academy Class 4 Julia Groels        
21:00 – 22:00 Klassiek Beginners Volwassenen Orwin Gomes   21.15 – 22.00 Free Practice  
           
Woensdag       Woensdag    
10.45 – 11.45 Peuterles 2 & 3 jaar Joram de Wilde        
14.00 – 15.00 Kids Dance 4 t/m 6 jr Sue Ella Sambo   14.00 – 15.00 Streetdance gr. 3 & 4 Joram de Wilde
15.00 – 16.00 Klassiek gr. 4 & 5 Joram de Wilde   15.00 – 16.00 You-nique Sport & Dance Kidzz Niüra v. Deursen
16.00 – 17.00 Klassiek gr. 6 t/m 8  Joram de Wilde   16.00 – 17.00  Streetdance gr. 5 & 6 Sue Ella Sambo
17.00 – 18.00 Klassiek Academy Class 2 Joram de Wilde   17.00 – 18.00 Hip Hop gr. 6, 7 & 8 Sue Ella Sambo
18.00 – 19.00 Klassiek Beginners  + VO Joram de Wilde        
        19.00 – 20.00 Hip Hop Intermediate Ashley in ‘t Veld
20.30 – 21.30 Modern Jazz Intermediate Orwin Gomes   20.00 – 21.00 Second Generation Demoteam Ashley in ‘t Veld
21.00 – 22.00 Free Practice     21.00 – 22.00 Hip Hop Volwassenen Joshua Weelen
           
Donderdag       Donderdag    
  15.45 – 16.45 Hip Hop Academy Class 2 Meyline Schuurs
17.00 – 18.00 Modern Beginners* Gast docent   16.45 – 17.45 Hip Hop Academy Class 3 Meyline Schuurs
18.00 – 19.00 Caractère Anika Cingoz   17.45 – 18.45 Hip Hop Academy Class 4 Meyline Schuurs
19.15 – 20.30 Klassiek Advanced Anette Rietveld   18.45 – 20.45 NF Fusion Demo Team Meyline Schuurs
        20.45 – 21.45 Modern Advanced Norval Mongen
           
Vrijdag       Vrijdag    
15:45-16:45 Klassiek Training Academy Class 3 Brandon Bos   17.00 – 18.00 Theater 10 t/m 16 jr. Rinaichca Nelstein
16:45-17.45 Klassiek Training Academy Class 4 Brandon Bos   18.00 – 19.00 Jazz Dance gr. 6/7/8 + VO Marjolein Jonkman
18.00 – 19.00 Klassiek Academy Class 5 Brandon Bos   19.00 – 20.00 Move & Fit Volwassenen Linda Zantmann
19.00 – 20.00 Spitzen Class Annemarie Post-Terlouw   20.00 – 21.15 Show Academy Class Marjolein Jonkman
20.00 – 21.00 You-nique Sport & Dance Teenz Niüra v. Deursen  
           
Zaterdag       Zaterdag    
11:30 – 12:30 Urban Academy Class Ashley in ‘t Veld   11.30 – 12.30 Breakdance Kids/beginners Eserdjan/Little King
12.30 – 14.00 Free Practice     12.30 – 13.30 Breakdance Advanced Eserdjan/Little King
             
 
* Bij voldoende aanmeldingen kan de les/workshop doorgaan

Pin It on Pinterest